پیام تسلیت شبکه نسل نو مالستان  به مناسبت شهادت مردِ‌ دلیر قومندان محمد هادی “موید”

پیام تسلیت شبکه نسل نو مالستان به مناسبت شهادت مردِ‌ دلیر قومندان محمد هادی “موید”

إنا لله وإنا إلیه راجعون

 

پیام تسلیت شبکه نسل نو مالستان

به مناسبت شهادت مردِ‌ دلیر قومندان محمد هادی “موید”

قومندان امنیه ولسوالی خواجه عمری ولایت غزنی

مورخ ۵ سرطان ۱۳۹۳

باز گشت همه بسوی اوست!

هادی

با اندوه فراوان اطلاع حاصل نمودیم که محترم جوان‌ رشیدِ مالستان قومندان محمدهادی”موید” قومندان امنیه ولسوالی خواجه عمری در اثر ماین کارگذاری شده که از سوی دشمنان و خاصمین صلح و ثبات افغانستان در مسیر راهِ غزنی- جغتو جابجا شده بود، دی‌روز ۴ سرطان سال ۱۳۹۳ با یکی از همکاران خود واثق “مبارز” جام شهادت را نوشیدند. این در حالی است که شماری دیگرِ از سربازان دلیر کشور در ولایات جنوبی برای دفاع از نوامیس و خاکِ تشنه به صلح این سرزمین در مقابل مزدوران خارجی‌ می‌جنگند. شهادت قومندان موید، سرباز شجاع و شیربچه‌ی مالستان افتخاری‌ست که هر فردمالستان برای تأمین صلح و امنیت کشور آرزو‌ اش را دارد.

قومندان موید مردِ از سرزمین شجاعت، وقار و غیرت است. او طی چندین سال خدمت‌اش برای تأمین امنیت، دلیرانه در مقابل دشمنان و مزدوران که به‌ نام‌های القاعده و طالب آرامش شهروندان  کشور ما را برهم زده است، مفتخرانه رزمید. و نماد دیوارآهنین و سرباز شجاع نام‌اش را در میان خدمت‌گذاران جوانِ نظامی در صحفه‌ی تاریخ کشور ثبت کرد.

روانش شاد باد و راه‌اش سبز!

هیات رهبری و تمام اعضای شبکه نسل نو مالستان که از این شهادت نا بهنگام تکان شدید خورده اند خود را در غم بزرگ خانواده محترم موید شریک میدانند. شهادت دردناک و جان‌گداز قومندان امینه ولسوالی خواجه عمری ولایت غزنی همه اعضای شبکه، هم‌رزمان، دوستان و خانواده آن شهید را در غم عمیق فرو برده است ما در حالی‌که  از بار‌گاه ایزدمنان برای وی بهشت برین آرزو میکنیم، برای خانواده و هم‌رزمان این قومندان شجاع صبر جمیل استدعا می نمائیم.

با احترام

شبکه نسل نو مالستان

کابل ۵/۴/۱۳۹۳

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Ads Budget Will Spend to Community
Ads Budget Will Spend to Community