کاندیدانی مالستان در شورای ولایتی غزنی!

کاندیدانی مالستان در شورای ولایتی غزنی!

لیست کاندیدانی که از ولسوالی مالستان در شورای ولایتی غزنی ثبت نام نموده اند به تعداد ۱۲ نفر رسیده که این رقم جای نگرانی برای مردم مالستان میباشد، باید مردم مالستان در انتخاب خود دقیق باشد و برنامه های برای تقلیل کاندید ها استفاده کند یا اینکه بزرگان، تحصیلکردگان، دانشجویان و روشنفکران با برنامه های دقیق کاندیدان شایسته و با لیاقت را انتخاب نماید تا بتوانیم حداقل در این دور انتخابات  از مالستان نماینده ای در شورای ولایتی غزنی داشته باشیم.

لیست کاندیدان مالستان:

 

 1. محمدانورقمبری
 2.   شریف حکیمی
 3. محمد یوسف امیری
 4.   قیوم جاوید
 5.  خالقداد فطرت
 6.  علی محمد جرار
 7.   ابراهیم صالحی
 8.  لطیفه اکبری
 9.  محمد نعیم توحیدی
 10. آصف پژواک
 11.  الحاج بشیر شفق
 12. دادمحمد شاداب

list candida1

۱۵ نظر

 1. فکر میکنم که اگر یک خانم و یک آقا باقی بماند مالستانی ها میتوانند دو وکیل داشته باشند در غیر آن اگر رگ مردانگی آقایان گل کند و از لجاجت شان دست برندارند مالستان در شورای ولایتی کسی را نخواهد داشت از آقایان میخواهم کمی عاقلانه تر بیاندیشیند و از خانم ها بیاموزند که چگونه میشود منافع عمومی را پاس بداریم 

 2. بجز از چند تن بقیه اش فقط رای را ضایع می کند دیگه خیری ندارد…

 3. برای تقلیل کاندیدای مالستان باید یک پلان سنجیده شود وگرنه مثل دوران قبلی بدون وکیل در شورای ولایتی غزنی خواهیم بود. ودرضمن خوشبختی دیگر اینجاست که دربین ۱۲ نفر نامزد یک خانم است که راه یافتن ایشان خیلی زیاد است چون در سطح غزنی میزان نامزدان زنان کم است . وراه کار باید این باشد که حد اقل درآخرین مدت زمان نزدیک به انتخابات دو نفر مرد باقی بماند ویک خانم که میتوان درینصورت موفق شویم.

 4. بهتراست این بارحوشیارشوید نفرکم پیروزی قطعی مالی شمادوستان است.

 5. راه یافتن در شورای ولایتی کارشناسی وتخصص می طلبد که دراین میان بجز افراد تحصیل کرده دیگران به گفته آقای سهرابی فقط رای را تلف می کنند و دیگر هیچ شرایط رفتن در شورای ولایتی را ندارند .

 6. انتخابات برمبنای قانون اساسی کشور یکی از پروسه های ملی و حق تمامی شهروندان این جغرافیاست.هر کسی مادامی که از حقوق مدنی خود برمبنی حکم محکمه باصلاحیت محروم نشده باشد میتواند رای بدهد.و همانطور کاندیدا کند.کسانی که در ولسوالی مالستان خود را نامزد کرده اند اولا تبریک میگم عزم تان را در راستای تحقق دموکراسی و مردم سالاری.
  من به عنوان یک از شهروند افغانی چشم انداز دور نمایی پروسه های ملی و تحرک جوانان را قدر میکنم.و از همه شهروندان میخواهم که در انتخابات شرکت کنند و به کسانی رای دهند که شایسته متعهد و تحصیلکرده و جوان با فکر روشن و وابسته به هیچ جریان منفعل سیاسی نباشد.

 7. هممه انسان ها باید به ارزش های ملی ارزش قایل شوند؛واز خون پاک شهدا که بخاطر هموار نمودن راه های گو ناگون که برای ما هموار ساخته اند باید پاسداری نمود.
   لذا؛ اگر مامنحیث یک فرد آگاه در هر بخش از مثایل اجتماعی خود را آگاه نر از دیگران می دانیم واد عای آن را داریم که بهتر میدانیم؛ بیایم در صحنه عمل پیاده کنیم و بخاطر رضای خدا وخلق خدا از سر احساسات پاین آمده و بگذاریم کسانیکه واقعا لایق وسزاوار است برای پیشبرد وظیفه، از آنها حمایت نموده وبه سر منزل مقصود برسانیم…
  اگر بجای ۱۲ نفر ۲ نفر اصلح تر خودرا ایستاد نموده و از جان مال مایه بگذاریم وبه شورای ولایتی بفرستیم خدا وخلف خدا ووجدان شما خوش وراحت خواهد شد.
    واگر روال کار به همین قسم پیش برود اهانت به خود شخص کاندید نه تنها، بلکه به خانه، منطقه ، ملت وشهدای گلگون کفن این وطن ووالسوالی (مالستان عزیز ) خواهد بود.
  وشماها این را باید بدانید؛ که بازی کردن به سر نوشت این مردم ستم دیده که در طول تاریخ محروم از حق وحقوق شان بوده،و از ظلم های سرتاسری و دواندن این مردم از سرزمین بابایی اش به این مغارها اهانت وجفای بزرگی می باشد.  شما مسؤول و جواب گو در برابر احساسات پاک این چهره های خاکی وقلوب با صفا خواهید بود.  

 8. واکنش های رنگارنگ در ارتباط با کاندیداها دردی رادوا نمی کند بهتراست از این حرفا بگذریم . بگذاریم شهرت طلبان بر چموش هوس بتازند وما به ریش شان بخندیم .

 9. گذشته ها گذشتند و اینبار نیز خواهد گذشت؛ اما چیزی که برای ما باقی میمانند تجربه ها است. انتخابات شورای ولایتی گذشته تجربۀ تلخی بود که مردم ما آن را تجربه کردند. هیچ وکیلی در دور گشته در شورای ولایتی نداشتیم و عامل آن نیز تعدد نامزدان بودند. این بار نیز اگر همینگونه مردم به پای صندوقهای رای بروند، نتیجه همان نتایج دور گذشته خواهد بود. چرا از گذشته پند نمیگیرم و به آینده مردم خویش فکر نمیکنیم؟؟؟ من فکر میکنم، نامزدی که در حال حاضر به خاطر تعدد نامزدان از انتخابات شورای ولایتی کنار برود، دلسوز تر، آینده نگر تر و با تدبیر تر از کسانی خواهد بود که دوپا را در یک موزه کرده و میخواهد با این تعداد ( ۱۲ نامزد از یک ولسوالی) وارد کار و زار انتخاباتی شود. و نیز اگر هیچ نامزدی از صف رقابت کنار نرود، نشان نشاندهنده این امر است که مالستان هیچ نامزد شورای ولایتیی دلسوزی ندارد.

 10. داکتر انور قنبری دارای دکترا مدیریت از هندوستان میباشد ایشان شخصی لایق خدمت گذار و کسی است که کارهای دولتی رشته ی تحصیلی او بوده و میتواند برای مردم ما لستان وغزنی و حتی افغانستان کارهای مهم و به درد بخوری انجام دهد .لطفا به شخصی رای بدهید که بتواند برای مردم کار کند ونه فقط از روی احساس و قوم گرایی .+

 11. داکتر محمد انور قنبری دارای مدرک تحصیلی دکترا در رشته ی مدیریت دولت و تجارت از هندوستان میباشد. ایشان فردی مدیر لایق و خدمتگذار میباشد . لطفا به شخصی رای دهید که تحصیل کرده با سواد باشد و داکتر صاحب تنها شخی است که در بین کاندید های شورای ولایتی دارای مدرک دکترا میباشد و من مطمئنم که او شخصی است که نه تنها میتواند تنها برای مالستان به درد بخور باشد بلکه در اینده کارهای زیادی برای غزنی و افغانستان عزیزمان انجام دهد.

 12. داکتر محمد انور قنبری دارای مدرک تحصیلی دکترا در رشته ی مدیریت دولت و تجارت از هندوستان میباشد. ایشان فردی مدیر لایق و خدمتگذار میباشد . لطفا به شخصی رای دهید که تحصیل کرده با سواد باشد و داکتر صاحب تنها شخی است که در بین کاندید های شورای ولایتی دارای مدرک دکترا میباشد و من مطمئنم که او شخصی است که نه تنها میتواند تنها برای مالستان به درد بخور باشد بلکه در اینده کارهای زیادی برای غزنی و افغانستان عزیزمان انجام دهد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Ads Budget Will Spend to Community
Ads Budget Will Spend to Community